ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

Напередодні пам’ятного дня офіцери та курсанти Інституту долучилися до заходу КПІ ім. Ігоря Сікорського з вшанування подвигу наших співвітчизників, які віддали життя під час Революції гідності.

На заході були присутні перший проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, академік НАН України Юрій ЯКИМЕНКО і проректори Університету, Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина ЧЕЧОТКА та її заступники, учасники Революції гідності, батьки загиблих героїв, учасники бойових дій, ветерани, співробітники та студенти Університету.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу Героям Небесної Сотні та пам’ятника загиблим Київським політехнікам присутні віддали шану Героям.

Ми вклоняємося та вшановуємо пам’ять наших громадян, які загинули у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України. Завдяки їх самовідданості, силі духу і стійкості було змінено хід історії нашої держави.

Вічна слава і пам’ять загиблим Героям!

Слава Україні!