В ІНСТИТУТІ ВІДБУЛАСЬ ВАЖЛИВА
ТА ДОБРА СПРАВА – ДЕНЬ ДОНОРА

Понад 100 військовослужбовців – офіцерів та курсантів здавали кров для забезпечення потреб Київський Військовий Госпіталь і поповнення банку донорської крові Amosov National Institute of Cardiovascular Surgery.

Почесна та важлива справа донорства для особового складу Інституту стала вже традицією. Офіцери, працівники, курсанти та студенти неодноразово здавали кров для забезпечення потреб у донорській крові та її компонентах закладів охорони здоров’я, насамперед для постраждалих під час проведення операції Об’єднаних сил.

Стати донором, а отже подарувати комусь надію на одужання та врятувати життя – обов’язок кожного свідомого громадянина. І для всіх співробітників Інституту, хто сьогодні вкотре здав кров, донорство стало свідомим вибором та нормою життя.

Ми щиро вдячні медичним працівникам Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» і Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова за їх невтомну працю і можливість долучитися до благородної справи донорства задля порятунку життя наших громадян.