З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК
І ДІВЧАТ У НАУЦІ!

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день жінок і дівчат у науці.

Щиро вітаємо наших науковиць, аспіранток, курсанток, студенток з цим святом, а також усіх жінок і дівчат, що пов’язали своє життя з наукою або прямують до цієї мети!

Ви обрали для себе непросту, але цікаву і захопливу професію, де поєднуєте два прояви краси – красу жіночу і красу науки та змінюєте світ на краще. Ваша відданість справі, високий професіоналізм, творче натхнення та енергія заслуговують великої шани і поваги. Дякуємо за вашу активну життєву позицію та вагомий внесок у наукову і освітню діяльність Інституту та Університету!

Бажаємо вам невичерпної творчої наснаги, успіхів, нових наукових звершень і відкриттів! Зичимо щастя, любові, добробуту та здійснення мрій!

Нехай вас ніколи не полишає натхнення, завзятість і бажання шукати відповіді на питання, що постають перед людством.