ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ
ГЕРОЇВ-ПОЛІТЕХНИКІВ!

В Інституті відбулись заходи з вшанування пам’яті мужнього офіцера і патріота України Ігоря ШЕВЧЕНКА, випускника Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», який загинув 10 лютого 2015 року під час обстрілу російськими бойовиками аеродрому міста Краматорськ (Донецька область).

Начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ, офіцери та працівники хвилиною мовчання вшанували пам’ять Ігоря ШЕВЧЕНКА та поклали квіти до меморіальної дошки загиблим Героям-політехнікам.

Учасниками заходу стали племінники загиблого Героя, які навчаються в нашому Інституті за спеціальністю Кібербезпека, курсант IV курсу Нікіта ШЕВЧЕНКО і студентка Юлія ШЕВЧЕНКО.

Полковник (посмертно) ШЕВЧЕНКО Ігор Станіславович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), Указ Президента України від 10 березня 2015 року №135/4т/2015, орденом «Зірка Слави Головного Управління Розвідки Міністерства оборони України» (посмертно). Його ім’я назавжди залишиться у нашій пам’яті.

Дорогою ціною ми виборюємо свободу та територіальну цілісність України. Від початку збройного конфлікту на сході країни тисячі наших співвітчизників віддали життя за Україну. Дякуємо нашим воїнам за героїзм, незламність та мужність!

Вічна пам’ять загиблим Героям! Слава Україні!