ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І СЛАВА
ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ!

Сьогодні представники Інституту долучилися до щоденної ранкової церемонії вшанування загиблих українських воїнів, що відбувається в Залі пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України.

Цього дня в боях за свободу і незалежність України загинуло 33 військовослужбовця, серед них – мужній офіцер і патріот України Ігор ПАВЛОВ, донька якого Альона ПАВЛОВА навчається в нашому Інституті.

09 лютого 2015 року Ігор ПАВЛОВ виконував бойове завдання, його група зв’язку потрапила у ворожу засідку поблизу села Логвинове Донецької області. Під час бою полковник Ігор Павлов та ще четверо воїнів-зв’язківців загинули. Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 270/2015 «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», полковник ПАВЛОВ І.М. нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Пам’ять захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Пам’яті.

Ігор ПАВЛОВ був яскравим представником військової еліти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Його ім’я викарбувано на пам’ятнику загиблим київським політехнікам та назавжди залишиться у нашій пам’яті як приклад героїзму і відданого служіння Україні.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели загиблим київським політехнікам пам’ять Героїв вшанували начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ, офіцери та працівники.

Вічна пам’ять загиблим борцям за Україну! Вічна їм Слава!