КУРСАНТИ ІНСТИТУТУ
УСПІШНО ЗАКІНЧИЛИ
ЦИКЛ ПІДГОТОВКИ
В АКАДЕМІЇ CISCO

На виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року “Про Стратегію кібербезпеки України” в Інституті продовжують здійснюватися заходи щодо удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації фахівців.

Так, курсанти Інституту успішно закінчили цикл підготовки в Академії Сisco за програмою CCNA Switching&Routing 7.0.

Сертифікати випускникам Академії Cisco – курсантам V та IV курсів вручив начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ та побажав успішного застосування набутих знань та навичок під час виконання обов’язків в підрозділах Держспецзв’язку та інших суб’єктів сектору безпеки і оборони держави.

Спеціальна професійна (сертифікована) програма підвищення кваліфікації “Адміністрування та безпека мереж ТСР/ІР (Сisco CCNA Switching&Routing 7.0)” розроблена для підвищення кваліфікації адміністраторів та фахівців з експлуатації телекомунікаційних мереж ТСР/ІР. Опанування програми дозволяє курсантам набути наступні знання та навички:

✅ проектувати, налаштовувати та забезпечувати сталу роботу мереж передачі даних малого та середнього розміру;

✅ аналізувати, описувати та контролювати роботу основних протоколів мереж ТСР/ІР;

✅ налаштовувати маршрутизатори і комутатори для використання вдосконалених функцій і розширених можливостей обладнання;

✅ використовувати технології глобальних мереж (WAN) та мережеві сервіси для створення конвергентних додатків в мультисервісних мережах;

✅ застосовувати критерії вибору мережевих пристроїв і технологій WAN для організації мереж.

В Інституті курси Академії Cisco доступні бажаючим в рамках курсів підвищення кваліфікації.