26 лютого 2022 року о 10:00 в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інституту імені Ігоря Сікорського” відбудеться День відкритих дверей.

Запрошуємо взяти участь учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів, батьків майбутніх абітурієнтів, а також усіх, хто мріє здобути вищу освіту в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який є визнаним лідером вищої технічної освіти України та входить до числа кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics.

На відвідувачів чекає корисна інформація про особливості вступної кампанії 2022 та освітнього процесу в Інституті, що допоможе зробити правильний вибір.

Попередня реєстрація щодо участі у заході здійснюється на веб-сайті за посиланням https://iszzi.kpi.ua/заявка-реєстрація/

або за телефоном 063-937-27-00.

Захід відбудеться за адресою: вул. Верхньоключова, 4, м. Київ, 03056 та буде проходити з дотриманням усіх карантинних вимог.

Відвідувачі заходу, крім осіб, які не досягли 18 років, повинні мати при собі негативний результат тестування на COVID-19, яке було проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.