З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

У другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Це свято уособлює силу духу, красу та здоров’я.

Фізичне виховання і спорт є невід’ємною частиною життя людини. Завдяки професіоналізму і досвіду викладачів з фізичного виховання спеціальної кафедри № 2 військовослужбовці Інституту за останні роки демонструють високі спортивні результати, здобуваючи призові місця на першість Університету, міста Києва, Держспецзв’язку, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Так, аспірант Інституту старший лейтенант Сергій ГОНЕНКО неодноразово перемагав у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з армреслінгу, а також нещодавно став найсильнішим в силі хвату в Україні.

Курсовий офіцер старший лейтенант Антон МАМІТЬКО здобув перемогу на міжнародних змаганнях з тріатлону і показав високий результат у Чемпіонаті світу.

Курсант Владислав КОВАЧ, який навчається за спеціальністю 125 Кібербезпека, переміг у Всеукраїнському турнірі AWPC/WPC з пауерліфтингу. Команда Інституту неодноразово виборювала першість Держспецзв’язку в різних змаганнях.

Пишаємося спортивними здобутками наших курсантів, студентів та офіцерів!

Вітаємо усіх зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, енергії, спортивних і життєвих перемог!