З ДНЕМ ВИНАХІДНИКА
І РАЦІОНАЛІЗАТОРА!

Щороку в третю суботу вересня в Україні відзначається День винахідника і раціоналізатора. Це свято людей, завдяки яким вирішуються актуальні проблеми науки і техніки, розвивається вітчизняна наука, зміцнюється технологічний потенціал нашої держави.

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” славиться плеядою видатних політехніків, які зробили вагомий внесок у формування інтелектуального та інноваційного потенціалу та високого міжнародного іміджу України.

Свій внесок до скарбниці університетських винаходів роблять наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти та курсанти ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Зокрема, під час виконання в Інституті низки науково-дослідних робіт доцент Віктор ЄВЕЦЬКИЙ, аспірант Іван ГОРНІЙЧУК, випускник Богдан БЕЗУХ і курсантка Ганна НАКОНЕЧНА, що навчається за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки», одержали свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір – комп’ютерну програму біометричної автентифікації користувачів та збору часових характеристик їх рукописного підпису.

Доктори технічних наук Віктор ЄРОХІН та Олександр РОМА та кандидати технічних наук Євген ПЕЛЕШОК і Сергій ВАСИЛЕНКО стали авторами деклараційних патентів з питань побудови завадозахищених систем радіозв’язку.

Доктори технічних наук Дмитро ЛАНДЕ та Ігор СУБАЧ, а також кандидат технічних наук Артем СОБОЛЄВ одержали свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір – комп’ютерну програму контент-моніторингу соціальних мереж з питань кібербезпеки.

Щиро вітаємо зі святом та вшановуємо наукових і науково-педагогічних працівників Інституту, які присвятили своє життя науково-технічному прогресу, та курсантів і аспірантів, які прагнуть до наукових досліджень і відкриттів на благо України! Ми пишаємося новаторськими авторськими розробками особового складу інституту у сферах спеціального зв’язку, кібербезпеки та інформаційних технологій. Ваша наполегливість і завзятість служать вирішенню актуальних проблем науки і техніки, національної безпеки і оборони та зміцнюють національну економіку! Міцного вам здоров’я, невичерпного натхнення і нових відкриттів!