В ІНСТИТУТІ ВЖИВАЮТЬСЯ ВСІ ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у навчальному 2021/2022 році в Інституті вживаються всі протиепідемічні заходи.

Зокрема, приміщення та навчальні аудиторії в Інституті забезпечено дезінфекційними та антисептичними засобами, після завершення занять в навчальних аудиторіях проводиться дезінфекція всіх поверхонь та провітрювання приміщень. Харчування курсантів організовано з урахуванням вимог, передбачених рекомендаціями МОЗ України тощо.

Крім того, в Інституті здійснюються заходи з організації проведення вакцинації особового складу від COVID-19. На сьогодні вже близько 90 відсотків особового складу Інституту отримали щеплення.

Всі зазначені заходи забезпечують виконання наказів Голови Держспецзв’язку та Ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського, з урахуванням вимог санітарного законодавства, а також вимог, встановлених Кабінетом Міністрів України на період карантину, та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих не допустити ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COVID-19.