УСПІХИ КУРСАНТІВ ІНСТИТУТУ

30 і 31 серпня 2021 року Національним координаційним центром кібербезпеки за підтримки CRDF Global було організовано освітній захід з кібербезпеки «Cyber Education Day», у якому взяли участь курсанти Інституту.

Мета заходу – залучення молоді до професійного розвитку кадрового потенціалу держави та розуміння вимог до працівників у сфері кібербезпеки. Важливим аспектом було навчання молодих майбутніх кіберспеціалістів для формування професійних навичок стратегічних та технічних рішень для захисту від кіберагресії та кіберзагроз.

В перший день пройшла панельна дискусія, де велику увагу приділили питанню професійної відповідності випускників та молодих спеціалістів, а також стартував дводенний speed cybersecutity hackathon, в якому учасники мали продемонструвати навички командної роботи з запобігання та виявлення кібератак, а також розвідки/OSINT та аналізу даних (big data) для прогнозування кіберінцидентів. В складній боротьбі, IV місце в хакатоні зайняли курсанти Інституту, які навчаються на 3 і 4 курсах за спеціальністю 125 Кібербезпека.

Другого дня було проведено CTF змагання серед усіх бажаючих студентів з різних закладів вищої освіти України. В ході змагання команда у складі курсантів магістерського курсу нашого Інституту, які навчаються за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки показала гідний результат і увійшла в топ 5 команд учасників.

Вітаємо наші команди! Бажаємо подальших успіхів, нових здобутків та перемог! Дякуємо науково-педагогічним працівникам Інституту за відмінну підготовку курсантів!