КПІ, ЗІ СВЯТАМИ!

Сьогодні виповнюється 123 роки з дня заснування КПІ ім. Ігоря Сікорського – лідера вищої технічної освіти України, що входить до кращих університетів Європи та світу за версією міжнародних рейтингів!

Найбільший університет України, найпотужніша сучасна технічна освіта, 46 спеціальностей і понад 6 тисяч спеціалізацій. Ми пишаємося тим, що ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського належить до родини Університету, тим, що є його військовим навчальним підрозділом та щоденною працею зміцнює вклад в розвиток та успіхи Університету і в цілому української науки!

Вітаємо наукових і науково-педагогічних працівників, курсантів та студентів з Днем народження Альма-матер і з початком нового навчального року! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення і успіхів у службі та навчанні, вагомих здобутків і звершень в ім’я України!