ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 серпня ми вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі.
Офіцери та курсанти Інституту вшанували хвилиною мовчання пам’ять українських воїнів, які загинули за свободу та територіальну цілісність України і поклали квіти до меморіальної дошки Герою України генерал-майору Максиму ШАПОВАЛУ, який навчався в стінах нашого Інституту.

Напередодні пам’ятної дати курсанти Інституту зустрілись з учасницею тих подій, тактичним медиком Оленою КОШЕЛЕВОЮ (позивний Кошка). Олена розповіла про Іловайськ, де вона рятувала життя пораненим, про побратимів, які на передовій відстоювали свободу і територіальну цілісність України, і продовжують це робити досі. Дякуємо за щиру та відверту розмову!

Дорогою ціною ми виборюємо свободу та територіальну цілісність України. Від початку збройного конфлікту на Сході України тисячі наших співвітчизників віддали життя за Батьківщину. Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Слава Україні!