З ДНЕМ
МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Щороку в третю неділю червня відзначається професійне свято працівників галузі охорони здоров’я в Україні. Професія медика – найгуманніша й найвідповідальніша. І сьогодні, у цей нелегкий для України і світу час, медичні працівники ведуть невпинну боротьбу за  здоров’я і життя людей, демонструючи самовідданість, витримку, компетентність та милосердя.

Напередодні свята вітали лікарів та медичних сестер амбулаторії Інституту. За сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і наполегливість медики Інституту були нагороджені відомчими заохочувальними відзнаками Держспецзв’язку від Голови Служби Юрія ЩИГОЛЯ та нагородами начальника Інституту Олександра ПУЧКОВА.

Нагрудним знаком «За особливі заслуги» відзначений лікар вищої кваліфікаційної категорії Василь ЯКУБАШ.

Почесною грамотою Держспецзв’язку нагороджений лікар вищої кваліфікаційної категорії Анатолій МЕДВЕДЄВ.

Подяку Держспецзв’язку отримала старша медична сестра вищої кваліфікаційної категорії Тетяна ЛЯЩЕНКО.

Шановні наші медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята від усього колективу Інституту! Дякуємо вам за невтомну працю, професіоналізм, відповідальність та постійну готовність прийти на допомогу.  Бажаємо міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя!