В ІНСТИТУТІ ВІДБУЛАСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

15-16 червня в Інституті відбулась науково-практична конференція студентів, курсантів, аспірантів, докторантів та молодих вчених «Актуальні питання застосування спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем».

У вітальному слові учасникам конференції начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ зазначив, що сьогодні одним з ключових напрямів сучасної науки є дослідження безпекових проблем та питань інформаційного захисту. «Авторитет нашої країни на міжнародній арені визначається зокрема її науковим потенціалом. Тож бажаю учасникам конференції успіхів в навчанні й прагненні отримати наукові результати і впровадити їх в життя!», – наголосив він.

Під час заходу з доповідями виступили керівники кафедр, які очолюють наукові школи. Учасники обговорили актуальні проблеми криптографічного та технічного захисту інформації, кібербезпеки і кіберзахисту, телекомунікацій, комп’ютерних наук та інформаційних технологій, узагальнили нові теоретичні і практичні результати у цій сфері, а також питання підготовки фахівців з відповідних спеціальностей у закладах вищої освіти.

Робота конференції відбулась за секціями:

• Теоретичні та практичні засади кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури,
  • Формування фахових компетентностей майбутніх офіцерів сектору безпеки і оборони України,
  • Пріоритетні напрями розвитку сучасних телекомунікацій,
  • Ключові аспекти забезпечення інформаційної безпеки держави,
  • Актуальні питання забезпечення кібербезпеки.

До роботи конференції також долучилися представники КПІ ім. Ігоря Сікорського, Національної академії Служби безпеки України та інших закладів вищої освіти України.

Висновки, рекомендації та пропозиції учасників конференції в подальшому будуть використані в освітньому процесі Інституту, а також в наукових розробках і в практичній діяльності Держспецзв’язку та інших суб’єктів сектору безпеки та оборони.