Курсанти Інституту отримуватимуть практичні вміння та навички в Кіберцентрі UA30 Держспецзв’язку

Курсанти Інституту одержали можливість проходити навчання на базі тренувального майданчика Кіберцентру UA30 в рамках втілення освітнього компоненту Кіберреформи UA30. Про це досягли домовленості начальник Інституту полковник Олександр Пучков та керівник тренінгового Кіберцентру UA30 Держспецзв’язку Володимир Міщенко.

Співпраця між Інститутом та Державним центром кіберзахисту Держспецзв’язку, що триває вже рік, сприятиме можливості здобувати курсантами практичні знання з кібербезпеки та стане запорукою професійного навчання і розвитку кадрового потенціалу в галузі інформаційної безпеки держави.

Тренувальний майданчик Кіберцентру UA30 є унікальною для України платформою з відпрацювання реальних сценаріїв кібератак у навчальному середовищі. Загалом у центрі реалізовано 27 сценаріїв різного рівня складності для фахівців всіх рівнів: від новачка до професіонала у сфері кібербезпеки. Кожна вправа сприяє формуванню вмінь, необхідних майбутнім фахівцям кібербезпеки для швидкого реагування та ефективної протидії загрозам.