Команда ІСЗЗІ КПІ
ім. Ігоря Сікорського посіла III місце
на змаганнях ІТ-фахівців
NATO TIDE Hackathon 2019

З 25 лютого по 1 березня 2019 року у місті Варшава відбулися змагання серед ІТ-фахівців NATO TIDE Hackathon 2019. TIDE Hackathon – це щорічний захід, який організовує Командування NATO з трансформації у рамках серії заходів, що заохочують інновації для покращення взаємосумісності між NATO, країнами-членами NATO та країнами-партнерами.

На попередньому етапі, міжнародним секретаріатом NATO, після надання командами конкурсних матеріалів, була схвалена участь у змаганні трьох команд, які представляли Україну:

у категорії “Моделювання” (Modelling Challenge) – команда від Державної прикордонної служби України; у категорії “Кодування” (Coding Challenge) – команда від Міністерства оборони України; у категорії “Візуалізація” (Visualization Challenge) – команда від Держспецзв’язку України, до складу якої було включено наукових співробітників та курсантів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Усього для участі у змаганнях було заявлено 15 команд, які, окрім України, представляли країни-члени NATO.

Цілями змагань були:

розробка інноваційних архітектурних моделей, поглядів та методів для представлення та розуміння інформації посадовими особами органів військового управління;

розробка нових програмно-апаратних рішень військового призначення;

забезпечення інформаційної взаємодії підрозділів шляхом обміну знаннями в ході спільного вирішення ними військових задач.

У ході змагань командою ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського було розроблене програмне забезпечення інформаційної підтримки аналітиків та осіб, що приймають рішення в ході виконання бойових завдань органами військового управління, до складу яких вони входять.

Слід зазначити, що фахівцями NATO був оцінений та відмічений високий професіоналізм команди нашого Інституту у категорії “Візуалізація” (Visualization Challenge).

Участь у подібних змаганнях демонструє світові спроможність українських фахівців вирішувати складні завдання в ІТ-сфері, підвищує імідж України в світі та позитивно сприяє поглибленню співробітництва між Україною та NATO.

Щиро вітаємо команду Інституту за зайняте ІІІ місце у змаганнях, що є підтвердженням високого професіоналізму наших курсантів та безперечною заслугою всього колективу Інституту та Університету, а також вагомим здобутком на міжнародній арені ІТ-фахівців.