Зі святом Весни,
Любові та Краси,
дорогі жінки!

Напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 березня, чоловіки Інституту вітали жінок-колег зі святом Весни, Любові та Краси!

8 березня – це свято, коли кожна жінка, незалежно від статусу – мама, бабуся, сестра, дружина, наречена, донька чи співробітниця – очікує від чоловіків приємних сюрпризів, квітів, теплих слів та максимальної уваги.

Чоловіки Інституту зібралися, щоб привітати зі святом чарівних жінок- військовослужбовців, жінок-працівників, дівчат-курсантів та студенток. Курсанти Інституту дарували прекрасній половині вітальні слова та квіти.

Відкриваючи урочисту частину заходу, начальник Інституту полковник Олександр Пучков поздоровив усіх жінок колективу зі святом,  висловив слова глибокої вдячності за їх внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та щиро побажав весняного настрою, любові і радості, приємних вражень та здійснення мрій.

За сумлінне та бездоганне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня начальник Інституту полковник Олександр Пучков вручив жінкам нагороди: грамоти і подяки від імені Голови Держспецзв’язку генерал-лейтенанта Леоніда Євдоченка, ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського академіка Михайла Згуровського, президента Асоціації випускників КПІ, народного депутата України Дмитра Андрієвського.

Святкового настрою присутнім додала концертна програма, підготовлена талановитими курсантами та студентами Інституту, яка стала яскравою родзинкою заходу!

Для всіх жінок зі сцени лунали святкові ліричні пісні, зачаровували неповторною харизмою українські та сучасні танці, а ніжні і проникливі слова віршів дарували кожній із присутніх незабутні хвилини радості.

Також, позитивними емоціями наповнили зал весела постановка КВК та яскраве вогняне шоу.

Цьогорічне привітання не залишило нікого байдужим, було вишуканим та зворушливим, і подарувало всім приємні та незабутні враження!

Зі святом Вас, любі жінки! Будьте щасливі і кохані! Нехай з кожним подихом весни в оселю кожної з Вас увійдуть любов, достаток і гарний настрій!