«День відкритих дверей»
КПІ ім. Ігоря Сікорського

16 лютого 2019 року  курсанти Інституту долучились до загальноуніверситетського Дня відкритих дверей, який відбувся у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Курсанти привітно зустрічали всіх гостей, розповідали про спеціальності підготовки фахівців із вищою освітою в Інституті, надавали вичерпні відповіді щодо освітнього процесу та перспективи кар’єрних можливостей під час проходження військової служби у Держспецзв’язку після здобуття вищої освіти в Інституті.

Майбутнім вступникам нагадали, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триває до 25 березня 2019 року та про перелік конкурсних предметів для вступу на навчання в Інститут.

Наприкінці заходу представники Приймальної комісії Університету провели з гостями загальні збори у Великій фізичній аудиторії (корпус 1), на яких надали детальну інформацію про вступну кампанію 2019 року, а також поінформували про Всеукраїнську олімпіаду з математики та фізики для абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Шановні вступники! Нехай Ваш задум стати курсантом саме нашого Інституту обов’язково втілиться в життя!