Ми пишаємось історією нашої
Alma Mater

В статті “Київський політех: від витоків до сьогодення” на сайті korrespondent.net  чудово сказано про наш Університет – “…лідер вітчизняного освітнього простору – Національний Технічний Університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Уже кілька років поспіль він заслужено очолює рейтинг університетів України “Топ 200 Україна” і посідає високі позиції  в багатьох міжнародних рейтингах. Навчання в КПІ дійсно вважається елітним. Тисячі абітурієнтів з нашої країни  та з 40 інших країн світу щороку виборюють право стати його студентом. Адже Київський Політех активно поєднує навчання з науковими дослідженнями та інноваціями за рахунок чого забезпечує традиційно високу якість освіти. Він задіяний у багатьох міжнародних програмах і проектах та активно співпрацює із зарубіжними навчальними закладами, відомими корпораціями та компаніями світу. А ще він був і є всесвітньо відомим науковим центром…”.

Нам особливо приємно, що в цю високу оцінку свою частку вкладаємо і ми, як військовий навчальний підрозділ Університету!