Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року, ми згадуємо і вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – тих, хто поклав своє життя у боротьбі за гідність та свободу, за свою Батьківщину.

Відповідно до плану виховної роботи в Інституті проведено ряд заходів з вшанування пам’яті загиблих Героїв Майдану.

В  ці пам’ятні дні курсанти Інституту відвідали сакральні місця революційних подій: майдан Незалежності – алея Героїв Небесної Сотні – вулиця Інститутська.  Майбутні захисники України пройшли відрізком тих вулиць, де історія України змінилася назавжди. На цих місцях велике братство безстрашних людей заплатило найвищу ціну за свободу нашої держави – віддали своє життя.

Алея Небесної Сотні… Відвідавши це місце, яке стало святим для кожного українця, біля пам’ятних знаків на честь загиблих, курсанти вклонилися пам’яті Героїв.  Хлопці та дівчата усвідомили, що слова, наміри і декларації стають цінностями, якщо люди готові віддати за них життя.

У пам’ятних плит на честь Героїв Небесної сотні присутні схилили голови у пам’ять невинно убитих.

Події тих переломних часів забрали життя більше сотні Героїв. Вони були різні за віком, освітою, життєвим досвідом, з усіх кінців України. Але їх єднало те, що для них «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а сенсом їх життя.

На Майдані Незалежності курсанти ознайомились із стендами виставки «Майдан: ландшафти пам’яті», які інформують про музей Революції Гідності – його виникнення, колекцію, плани та місію, про топографію революційних подій, про Майдан, його діячів і простих громадян, про Небесну Сотню, про розчарування та надії, втрати й перемоги.

Крім того, з курсантами проведено тематичні  виховні години про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про їх учасників.

Також, особовий склад Інституту долучився до заходу КПІ ім. Ігоря Сікорського з вшанування  патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Покладанням квітів до пам’ятника Київським політехнікам, полеглим за Україну та монументу Героям Небесної Сотні присутні віддали данину пам’яті та шану полеглим Героям.

Ми  вклоняємося та вшановуємо пам’ять тих, хто віддав життя за кожного з нас – полеглих Героїв Небесної Сотні. Адже пам’ять і шана є запорукою збереження та примноження наших здобутків. Пам’ять про всіх невинно убитих має згуртувати нас живих, дати нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВОНИ ЗАВЖДИ БУДУТЬ В НАШИХ СЕРЦЯХ.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!