СПОРТИВНА СКАРБНИЧКА ІНСТИТУТУ ПОПОВНИЛАСЬ НОВИМИ ЗДОБУТКАМИ

Курсант 2 курсу Інституту Олександр ЗАГРОБСЬКИЙ, який навчається за спеціальністю Телекомунікації та радіотехніка, став майстром спорту України з унікальної японської боротьби сумо.

Це почесне спортивне звання він здобув на чемпіонаті України з сумо серед молоді до 21 і 23 років та дорослих, який проходив у місті Луцьк. Подія зібрала понад 600 спортсменів із 13 регіонів України.

За підсумками змагань у ваговій категорії до 85 кг Олександр посів IIІ місце та виконав норматив «Майстер спорту України із сумо».

Наш курсант є неодноразовим призером та чемпіоном Чемпіонату України з сумо серед юніорів до 18 років, неодноразовим призером чемпіонатів та кубків України з сумо серед молоді до 21, 23 років, призером чемпіонату Європи з сумо А категорії, кандидатом в майстри по вільній боротьбі. Олександр вихованець Заслуженого тренера України Важи Шотаєвича ДАІАУРІ, Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Вітаємо з отриманням почесного спортивного звання та бажаємо нових перемог і успіхів у навчанні!