КУРСАНТИ МАГІСТЕРСЬКОГО КУРСУ ІНСТИТУТУ ВДОСКОНАЛЮЮТЬ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ З КІБЕРЗАХИСТУ НА ТРЕНАЖЕРІ В КІБЕРЦЕНТРІ UA30

На виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року “Про Стратегію кібербезпеки України” в Інституті продовжують здійснюватися заходи щодо удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері кібербезпеки.

Так курсанти магістерського курсу Інституту, після отримання ними необхідних теоретичних знань та базових практичних навичок, проходять підготовку в Кіберцентрі UA30. Навчання здійснюються у формі тренінгів за спеціальними програмами та різними рівнями складності: від виявлення кібератак на веб-сервер до етичного хакінгу та тестування на проникнення.

Даний підхід відповідає передовим світовим практикам підготовки фахівців з кібербезпеки.

Отримані знання та навички будуть використані ними після випуску з Інституту під час виконання функціональних обов’язків в підрозділах Держспецзв’язку та інших суб’єктів сектору безпеки та оборони держави.