ВИКЛАДАЧІ ТА КУРСАНТИ ІНСТИТУТУ
УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ КУРС НАВЧАННЯ
ФАХІВЦІВ З КІБЕРБЕЗПЕКИ

Викладачі та курсанти Інституту успішно завершили курс навчання фахівців з кібербезпеки державних та приватних установ «Цифрова криміналістика: теорія та практика».

Під час триденного навчання учасники заслухали теоретичну частину та виконали практичні завдання. Також учасники дослідили можливості визначати спосіб реалізації кібератаки, сценарій зламу, аналізу хронології атаки, виявлення цифрових слідів тощо.

Про успішне завершення навчання сертифікати отримали доцент спеціальної кафедри №1, к.т.н., підполковник Антон СТОРЧАК, викладач-стажист спеціальної кафедри №5 лейтенант Ольга ШЕВЧУК, старші викладачі спеціальної кафедри №5 підполковник Олександр ШАПОВАЛ та Сергій МІТІН і курсанти 5 курсу, що навчаються за спеціальністю «Комп’ютерні науки» Данило ЖУРБЕНКО, Денис ПОСЛАВСЬКИЙ та Сергій МАЦЕЙ.

Захід проводив Національний координаційний центр кібербезпеки з компанією Лабораторія комп’ютерної криміналістики Cyberlab за підтримки CRDF Global в Україні та державного департаменту США.