«ФАКТОР БЕЗПЕКИ» ПРО ПІДГОТОВКУ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ ТА ПЕРЕМОГИ КОМАНД ІНСТИТУТУ В КІБЕРЗМАГАННЯХ НАТО

В сюжеті Гра в хакера: НАТО організувало кіберзмагання, Фактор безпеки на телеканалі новин «24 Канал» висвітлені деталі проведення першого Національного хакатону з кіберзахисту, що відбувся за підтримки НАТО.

У сюжеті йдеться про відмінну підготовку фахівців в Інституті, про вагомі здобутки Інституту в міжнародних кіберзмаганнях,  про перемогу нашої команди в першому Національному хакатоні з кіберзахисту та про підготовку до нього.

Учасники нашої команди аспірант Інституту старший лейтенант Іван ГОРНІЙЧУК, курсанти старший сержант Михайло БОЛЮХ і старший солдат Дмитро НАГОРНИЙ, що навчаються за спеціальністю Комп’ютерні науки, розповіли про їх навчання в Інституті й набуті знання з кіберзахисту, про  підготовку до змагань, реалізовані завдання та поділилися враженнями від хакатону. Фахівці НАТО відзначили високий рівень наших учасників змагань, що долучаться до міжнародних навчань з кіберзахисту та відвідають літній табір НАТО.

У першому Національному хакатоні з кіберзахисту змагалися понад 16 команд органів сектору безпеки і оборони України та провідних закладів вищої освіти, які тренувалися розпізнавати дезінформацію та оперативно реагувати на атаки в кіберпросторі, пропонували інноваційні рішення щоб посилити обороноздатність нашої держави.

Телепроект “Фактор безпеки” реалізується згідно з цільовим планом “Україна-НАТО” за підтримки Центру інформування та документування НАТО в Україні. Програма показує чим живе НАТО, які цілі ставить перед собою, якими демократичними нормами і стандартами керується. Його мета – підвищення обізнаності суспільства щодо НАТО.

Дякуємо команді телепроекту “Фактор безпеки” за професіоналізм та високу оцінку якості роботи колективу Інституту!