ШАНОВНІ МАЙБУТНІ ВСТУПНИКИ!

04 грудня 2021 року о 10:00 відбудеться День відкритих дверей в режимі онлайн-конференції

Ми ознайомимо вас зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в Інституті, розкажемо про особливості навчання, а також про ті можливості, які отримує кожен курсант для саморозвитку та подальшого кар’єрного зростання.

Під час проведення Дня відкритих дверей ви матимете можливість отримати вичерпні консультації щодо основних вимог Правил прийому до Інституту.

Запрошуємо підключитись до конференції на ZOOM-зустріч з представниками нашoго Інституту за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 746 0977 8885.

Код доступу: 45vkEd.

Завантажуйте додаток ZOOM та приєднуйтесь

Ми завжди раді бачити Вас у стінах нашого Інституту, який одночасно є закладом освіти Держспецзв’язку і структурним підрозділом закладу вищої освіти – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», – визнаного лідера вищої технічної освіти України, що входить до числа кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics!