ПЕРЕМОЖЦІ ПЕРШОГО НАЦІОНАЛЬНОГО
ХАКАТОНУ З КІБЕРЗАХИСТУ
НАГОРОДЖЕНІ ПОДЯКАМИ ДЕРЖСПЕЦЗВ’ЯЗКУ

Голова Держспецзв’язку підполковник Юрій ЩИГОЛЬ відзначив нагородами старшого викладача Спеціальної кафедри №1 підполковника Андрія ДІВІЦЬКОГО, аспіранта Інституту старшого лейтенанта Івана ГОРНІЙЧУКА, старшого сержанта Михайла БОЛЮХА і старшого солдата Дмитра НАГОРНОГО, що навчаються за спеціальністю Комп’ютерні науки та солдата Юрія КУЗЬМЕНКА і солдата Антона ТИХОПЛАВА, що навчаються за спеціальністю Кібербезпека.

Також, за активну участь та перше місце у Всеукраїнському змаганні з кіберспорту «Кібергерой», Подяку Держспецзв’язку отримав старший сержант Олександр ПУШИК, що навчається за спеціальністю Комп’ютерні науки.

На шикуванні особового складу начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ вручив нагороди переможцям та побажав успіхів у навчанні і нових досягнень!