В ІНСТИТУТІ ВІДБУЛАСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

24-25 листопада в Інституті відбулась науково-практична конференція курсантів, аспірантів, докторантів та молодих вчених «Інформаційно-телекомунікаційні системи і технології та кібербезпека: нові виклики, нові завдання», присвячена п’ятнадцятій річниці від дня заснування ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Учасники конференції обговорили актуальні питання кібербезпеки та кіберзахисту, формування фахових компетентностей майбутніх офіцерів органів сектору безпеки і оборони України, напрями розвитку та проблеми сучасних телекомунікацій.

Під час заходу з доповідями виступили керівники кафедр, які очолюють наукові школи.

Традиційно під час конференції було організовано роботу п’яти секцій: Актуальні проблеми забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту, Формування фахових компетентностей майбутніх офіцерів сектору безпеки і оборони України, Перспективні напрямки розвитку та проблеми сучасних телекомунікацій, Перспективні напрями забезпечення інформаційної безпеки, Актуальні питання застосування комп’ютерних технологій в сфері кібербезпеки.

На секціях розглядались дослідження курсантів, аспірантів, науковців.

В роботі конференції взяли участь представники Держспецзв’язку, інших органів сектору безпеки і оборони України, провідних закладів вищої освіти України.

Висновки, рекомендації та пропозиції учасників конференції в подальшому будуть використані в освітньому процесі Інституту, а також в наукових розробках і в практичній діяльності Держспецзв’язку та інших органів сектору безпеки і оборони України.