НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
“ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ
ТА КІБЕРБЕЗПЕКА: НОВІ ВИКЛИКИ, НОВІ ЗАВДАННЯ”

24-25 листопада в Інституті відбулась Науково-практична конференція “Інформаційно-телекомунікаційні системи і технології та кібербезпека: нові виклики, нові завдання”, присвячена п’ятнадцятій річниці від дня заснування ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Роботу конференції відкрили начальник Інституту, кандидат філософських наук, професор Олександр ПУЧКОВ, Голова Держспецзв’язку Юрій ЩИГОЛЬ, заступник Голови Держспецзв’язку, доктор технічних наук, професор Олександр ПОТІЙ, народний депутат України Олександр ФЕДІЄНКО, Віце-президент Київської Торгово-промислової палати, кандидат політичних наук, доцент Володимир КОЛЯДЕНКО.

Під час заходу з доповідями виступили керівники кафедр, які очолюють наукові школи. Учасники конференції обговорили актуальні питання забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту, формування фахових компетентностей майбутніх офіцерів сектору безпеки і оборони України, напрямки розвитку та проблеми сучасних телекомунікацій, перспективні напрями забезпечення інформаційної безпеки.

Традиційно під час конференції було організовано роботу п’яти секцій, на яких розглядались дослідження курсантів, аспірантів, науковців.

В роботі науково-практичної конференції взяли участь також представники Держспецзв’язку, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, а також Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національної Академії Служби безпеки України, Академії Служби зовнішньої розвідки України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Інституту екології, економіки і права.

Висновки, рекомендації та пропозиції учасників конференції в подальшому будуть використані в освітньому процесі Інституту, а також в наукових розробках і в практичній діяльності Держспецзв’язку та інших органів сектору безпеки і оборони України.