Щиро вітаємо випускників Інституту – призерів першого Національного хакатону з кіберзахисту!

Владислава ДРОТОВА, випускника 2018 року (спеціальність – Комп’ютерні науки), який у складі команди Soc Hound Служби безпеки України виборов ІІ місце у завданні з виявлення, реагування та запобігання кібератакам на об’єкти кіберзахисту.

Дмитра МОСТЮКА, випускника 2020 року (спеціальність – Кібербезпека), Олексія ГЛУШКОВА та Дмитра ПАРФЕНЮКА, випускників 2019 року (спеціальність – Кібербезпека), які здобули ІІІ місце у складі команди tOPSECret Державного центру кіберзахисту Держспецзв’язку у завданні із виявлення, реагування та запобігання кібератакам на об’єкти кіберзахисту.
Команда tOPSECret успішно виконала завдання та обрана фахівцями НАТО для проходження навчання з кібербезпеки!

Випускники Інституту гідно представляють Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України та інші державні органи сектору безпеки і оборони України на національних і міжнародних змаганнях, підтверджуючи високий рівень підготовки в КПІ ім. Ігоря Сікорського – найбільшого технічного університету України дослідницького типу, одного з провідних університетів Європи та світу.

Вітаємо наших випускників та дякуємо викладачам за фахову підготовку! Бажаємо подальших успіхів і нових здобутків!