ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України від 13 листопада 2014 року №872. Цей день є символом боротьби українців за свої громадянські права, за справедливість, торжество правди і закону, за європейський вибір розвитку країни.

В День Гідності та Свободи ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які за прагнення жити у демократичній європейській країні, право мати власні переконання і висловлювати їх заплатили високу ціну.

Напередодні пам’ятної дати в Інституті відбулись заходи з вшанування загиблих героїв Небесної Сотні й воїнів-захисників України.

Особовий склад Інституту хвилиною мовчання та покладанням квітів віддав шану пам’яті борцям за незалежність України генерал-майору Максиму ШАПОВАЛУ, полковнику Ігорю ШЕВЧЕНКУ, капітану Олександру ПЕТРУЩУКУ.

Офіцери та курсанти Інституту долучилися до заходу, організованого КПІ ім. Ігоря Сікорського та Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до монументу Героям Небесної Сотні і пам’ятника полеглим Київським політехнікам присутні вшанували загиблих за свободу та суверенітет України.

В День Гідності та Свободи хвилиною мовчання особовий склад Інституту вшанував полеглих Героїв.

З курсантами Інституту проведено виховну годину, присвячену подвигу Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Низько вклоняємося загиблим Героям Небесної Сотні й воїнам, що віддали життя у війні на Сході країни.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ!

ВІЧНА ЇМ СЛАВА!

СЛАВА УКРАЇНІ!