ТРИВАЄ
СОЦІАЛЬНА ІНІЦІАТИВА ІНСТИТУТУ
“КІБЕРГІГІЄНА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ”

Триває соціальна ініціатива Інституту “Кібергігієна в школах України”, що проходить в рамках Місяця кібербезпеки.

Так, з початку жовтня цього року представники Інституту вже провели відкриті уроки з кібергігієни в 45 загальноосвітніх школах, гімназіях та ліцеях міста Києва та Київської області для близько 2600 учнів.

Учні дізнались про небезпеки в кіберпросторі, зокрема шкідливий та неетичний контент, кібербулінг, кібершахрайство, викрадення інформації та шкідливе програмне забезпечення, а також отримали рекомендації щодо мінімізації відповідних ризиків.

Соціальну ініціативу “Кібергігієна в школах України” Інститут проводить вже четвертий рік. Метою занять, які проводять науково-педагогічні працівники та курсанти Інституту, є покращення розуміння учнями питань кібергігієни, підвищення обізнаності про кіберзагрози та шляхи їх запобігання.

На сьогодні охоплено вже більше 150 шкіл, гімназій і ліцеїв міста Києва та України, а відкриті уроки з кібергігієни відвідали понад 12 тисяч старшокласників.

Запрошуємо керівників та педагогів закладів освіти, школярів та їх батьків, а також усіх зацікавлених у підвищенні обізнаності дітей з цієї важливої теми звертатись із запитами щодо організації відкритих уроків на адресу vstup@iszzi.kpi.ua.