ШАНОВНІ ОФІЦЕРИ, КУРСАНТИ, СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ВОЇНИ ТА ВЕТЕРАНИ УРЯДОВОГО ЗВ’ЯЗКУ!

Вітаю вас з Днем захисників і захисниць України! Це свято вшанування вашої вірності країні і Українському народові. 14 жовтня Україна також відзначає День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

День захисників і захисниць України став святом мужності, самовідданості й честі. Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Щира вдячність і шана кожному з вас за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і майстерність у справі підготовки висококваліфікованих фахівців з кіберзахисту України! Своєю відданістю обраній справі ви робите значний внесок у захист інформаційного простору, свободи та територіальної цілісності нашої держави.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, успіхів у службі і навчанні, усіх життєвих гараздів, родинного затишку, тепла та злагоди, щастя і добра! Нехай любов до України надає вам сил у благородній справі служіння своїй країні, встановленні миру та спокою на рідній землі.

З повагою та вдячністю

Начальник Інституту