ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

День працівників освіти – це професійне свято фахівців, які формують особистість і дають ті знання, що створюють основу людини. Саме від справжнього педагога залежить розкриття потенціалу молодого покоління, їх здібностей, навичок та знань, завдяки яким вони стають свідомими і успішними громадянами та патріотами своєї країни.

Напередодні Дня працівників освіти в Інституті вітали освітян із професійним святом, дякували за сумлінну працю, високий професіоналізм і любов до обраної справи.

Перший заступник начальника Інституту полковник Олександр ВАСИЛЬЄВ поздоровив колектив Інституту з Днем працівників освіти від Голови Держспецзв’язку підполковника Юрія ЩИГОЛЯ, привітав присутніх зі святом від ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського, академіка НАН України Михайла ЗГУРОВСЬКОГО і начальника Інституту полковника Олександра ПУЧКОВА.

За успішне та бездоганне виконання службових обов’язків, старанність і професіоналізм науково-педагогічні працівники Інституту були відзначені Почесними грамотами та Подяками Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та нагороджені грамотами і подяками Інституту.