ПРОДОВЖУЄМО ТРАДИЦІЮ
СОЦІАЛЬНОЇ ІНІЦІАТИВИ ІНСТИТУТУ
“КІБЕРГІГІЄНА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ”

ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно долучається до щорічної європейської ініціативи проведення в жовтні Місяця кібербезпеки, ініційованої Торгово-промисловою палатою України та Держспецзв’язку за підтримки Ради національної безпеки і оборони України.

Так в рамках Місяця кібербезпеки Інститут започаткував і вже кілька років поспіль впроваджує соціальну ініціативу “Кібергігієна в школах України”. Педагоги та курсанти вже провели відкриті уроки з кібергігієни в понад 150 школах для майже 12 тисяч старшокласників.

Слухачі отримають цікаву та вичерпну інформацію щодо небезпек в кіберпросторі, зокрема, протизаконний, шкідливий та неетичний контент, кібербулінг, кібергрумінг, кібершахрайство, викрадення інформації та шкідливе програмне забезпечення, а також одержать рекомендації щодо мінімізації відповідних ризиків.

Запрошуємо керівників та педагогів закладів освіти, школярів та їх батьків, а також усіх зацікавлених у підвищенні обізнаності дітей з цієї важливої тематики звертатись із запитами щодо організації відкритих уроків на адресу vstup@iszzi.kpi.ua.