ІНСТИТУТ ПРОДОВЖУЄ ТРАДИЦІЮ ПРОСВІТНИЦТВА З ПИТАНЬ КІБЕРГІГІЄНИ

26 травня в рамках соціальної ініціативи Інституту “КІБЕРГІГІЄНА В ШКОЛАХ УКРАЇНИ”, на платформі фейсбук-сторінки Публічні бібліотеки Солом’янки була проведена онлайн-лекція “Кібербезпека в особистому Internet-просторі”.

Курсанти Інституту Олександра ГУЖ, яка навчається за спеціальністю 125 Кібербезпека, та Андрій КРЕХОВЕЦЬКИЙ, який навчається за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, під керівництвом старшого викладача кафедри підполковника Антона СТОРЧАКА під час онлайн-зустрічі розповіли про кібербезпеку в Internet-просторі.

Глядачі і слухачі онлайн-лекції дізналися:

📌 про різновиди і прояви небезпек, що можуть спіткати користувачів різних засобів комунікації;

📌 про способи, що допомагають запобігти впливу таких небезпек;

📌 що таке кібергрумінг і чим він відрізняється від кібербулінгу;

📌 про особливості і види кібершахрайства;

📌 про кібератаки і захист інформації;

📌 про систему національної кібербезпеки та взаємодію її суб’єктів.

Також викладач та курсанти-магістри Інституту відповіли на запитання глядачів, що були поставлені в ефірі, та дали слушні поради з кібергігієни для щоденного вжитку при користуванні цифровими носіями та споживанні інформації.

Дякуємо організаторам зустрічі “Публічні бібліотеки Солом’янки” та всім, хто долучився до обговорення питань кібергігієни.

Запрошуємо керівників та педагогів закладів освіти, школярів і їх батьків, а також усіх зацікавлених у підвищенні обізнаності дітей з цієї важливої тематики звертатись із запитами щодо організації відкритих уроків на e-mail:  vstup@iszzi.kpi.ua