“ЖИТТЯ VS ВІЙНА. ЖІНКИ”

Сьогоднішні реалії – участь жінок у бойових діях для захисту нашої Батьківщини – поступово змінюють усталені стереотипи та уявлення про роль жінки в суспільстві. У кожної з них своя історія, свої подвиги. Тому особливо важливими сьогодні стають заходи, в яких йдеться про участь жінок у бойових діях різних періодів.

Курсанти та студенти Інституту взяли участь в тематичній онлайн-виставці «Життя vs Війна. Жінки», яку організував Національний музей історії України у Другій світовій війні. Завідувачка сектору Музею Ярослава ПАСІЧКО ознайомила курсантів та студентів нашого Інституту з унікальними історіями з життя героїнь виставки,  матеріалами музейного проєкту «Український Схід» та фондами Музею.

Дякуємо організаторам за цікаву та насичену лекцію!