ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

26 квітня 2021 року у Хмельницькому національному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Інформаційні системи та технології”.
Усього на Конкурс було подано 88 студентських наукових робіт, до участі у підсумковій конференції відібрано конкурсною комісією 23 наукові роботи.

Курсанти Інституту Олександр РИБАК та Дмитро НАГОРНИЙ посіли ІІ місце із науковою роботою на тему “Методи і засоби екстрагування і візуалізації концептів із соціальних мереж”. Під час доповіді вони впевнено представили результати своїх досліджень, показали високий рівень підготовки та глибокі знання за обраною тематикою.

За результатами захисту, після активного обговорення членами журі, наукова робота курсантів Інституту була визнана однією з найкращих.

Вітаємо Олександра та Дмитра з перемогою! Дякуємо науковому керівнику – професору спеціальної кафедри № 5, доктору технічних наук, професору Дмитру ЛАНДЕ за гідну підготовку переможців конкурсу!