ЗАПРОШУЄМО НА НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ СТУДЕНТІВ, КУРСАНТІВ, АСПІРАНТІВ, ДОКТОРАНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ “АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ”

15–16 червня 2021 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” буде проведена науково-практична конференція студентів, курсантів, аспірантів, докторантів та молодих вчених “Актуальні питання застосування спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем”.

Захід буде проведено у форматі онлайн-конференції по секціях:
1. Теоретичні та практичні засади кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури.
2. Формування фахових компетентностей майбутніх офіцерів сектору безпеки і оборони України.
3. Пріоритетні напрями розвитку сучасних телекомунікацій.
4. Ключові аспекти забезпечення інформаційної безпеки держави.
5. Актуальні питання забезпечення кібербезпеки.

Для участі в роботі конференції необхідно до 17 травня 2021 року зареєструватися за посиланням https://sites.google.com/view/iszzi-conference

Посилання:
1. Інформаційний лист (*pdf).
2. Зразок оформлення тез доповіді (*doc).