ЖІНКИ-ВОЇНИ: ІСТОРІЇ П’ЯТЬОХ ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Усе найсвітліше в нашому житті – радість, щастя, кохання, діти – пов’язане з жінками. Історії жінок-воїнів, справжніх патріоток України, почули курсанти Інституту на виховній годині, що відбулась в режимі онлайн-зустрічі.

Аліна, ветеранка, була добровольцем батальйону УНСО.  У 2014-2015 роках у складі 54-го окремого розвідувального батальйону та 81-ї окремої аеромобільної бригади виконувала свій громадянський обов’язок  санітарним інструктором в одній з найгарячіших точок неподалік Донецького аеропорту, солдат. Боєць Забава – так її називали бойові побратими.

Ніна, ветеранка, з 16-ої сотні «Самооборони» потрапила в добровольчий батальйон, потім 1-й батальйон оперативного призначення резервістів імені Героя України генерала Сергія Кульчицького. За час служби протягом 2014-2019 років була радіотелефоністкою, старшим стрільцем, аеророзвідницею.

Ляна, ветеранка, з 2015 по 2019 рік – старший солдат, старший стрілець батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України генерала Сергія Кульчицького.

Христина, лейтенант, заступниця командира мінометної батареї Бригади швидкого реагування Національної гвардії України, на службі з 2013 року, випускниця Національної Академії Національної гвардії України.

Олена – була на Майдані, доброволець, воювала з осені 2014 до 2019 року, поділилась з майбутніми захисниками України своїм бойовим досвідом.

Зустріч з цими прекрасними, вольовими, мужніми жінками була дуже цікавою, насиченою відвертими розмовами та численними запитаннями курсантів Інституту.  Кожна з жінок-воїнів розповіла про свій шлях на війні, повідомила причини, що зумовили їх піти боронити рідну землю від агресії ворога. Усі вони – справжні патріотки України, заради країни зважилася докорінно змінити своє життя.

Дякуємо Вам, наші захисниці України! Вітаємо Вас з прийдешнім святом весни, краси та гармонії! Бажаємо міцного здоров’я, любові, щастя та мирного неба!

СЛАВА УКРАЇНІ!