УРОЧИСТІ ЗАХОДИ
З НАГОДИ
8 БЕРЕЗНЯ

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Інституті вітали чарівних жінок-військовослужбовців, жінок-працівників, курсанток та студенток зі святом Весни, Любові та Краси! Чоловіки Інституту дарували жінкам та дівчатам свою увагу, теплі вітальні слова і квіти.

Перший заступник начальника Інституту полковник Олександр ВАСИЛЬЄВ поздоровив усіх жінок колективу зі святом, побажав здоров’я, любові, весняного настрою та здійснення усіх найзаповітніших мрій.

Від імені Голови Держспецзв’язку підполковника Юрія ЩИГОЛЯ, за зразкове виконання службових обов’язків, досягнення конкретних результатів у забезпеченні діяльності Держспецзв’язку та з нагоди Міжнародного жіночого дня жінкам вручили відомчі заохочувальні відзнаки.

Зі святом, дорогі жінки! Будьте щасливі і кохані!