НАША ШАНА ВОЇНАМ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТАМ

Щорічно, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З нагоди пам’ятної дати, військовослужбовці Інституту – учасники бойових дій на території інших держав були відзначені Почесними грамотами Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від Голови Держспецзв’язку підполковника Юрія ЩИГОЛЯ, за зразкове виконання службових обов’язків і досягнення конкретних результатів у забезпеченні діяльності Держспецзв’язку.

Офіцери та курсанти Інституту взяли участь у меморіальному заході, присвяченому пам’ятній даті,  який  відбувся у Парку захисників України Солом’янського району міста Києва.

На заході були присутні учасники бойових дій, Герой України, голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергій ЧЕРВОНОПИСЬКИЙ та голова Київської міської спілки ветеранів Афганістану Микола ГОНЧАРЕНКО, який вручив офіцеру Інституту, учаснику бойових дій на території колишньої Югославії,  полковнику Віктору НЕКРУТЕНКУ нагороду – медаль «За громадянську мужність».

Полковник НЕКРУТЕНКО був командиром окремого взводу зв’язку 240 окремого спеціального батальйону ЗС України під час багатонаціональної миротворчої операції у Боснії і Герцеговині під керівництвом НАТО – Сили втілення, ІФОР (Implementation Force, IFOR), що мала річний мандат з 20 грудня 1995 по 20 грудня 1996 року під кодовою назвою «Операція «Спільні зусилля» (Operation Joint Endeavour).

Учасники заходу вшанували воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Також, відповідно до плану виховних заходів, з курсантами Інституту проведено виховну годину. В он-лайн режимі відбулась зустріч з учасником бойових дій в Республіці Афганістан, полковником у відставці Володимиром БУРМІСТРОВИМ, який розповів курсантам про участь наших воїнів у бойових діях в Афганістані. Дякуємо Володимиру Вікторовичу за відданість справі, змістовну зустріч і цікаві факти з бойового досвіду!

Дякуємо Вам, воїни-інтернаціоналісти, за Вашу відвагу та мужність! Наша шана Вам, повага і низький уклін!