ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ
ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ!

09 лютого 2021 року військовослужбовці та працівники Інституту долучилися до щоденної ранкової церемонії вшанування загиблих на Сході України героїв, що відбувається в Залі пам’яті захисників України на території Міністерства оборони України.

Цього дня в боях за свободу і незалежність України загинуло 33 воїни, серед них – мужній офіцер та справжній патріот України Ігор ПАВЛОВ. 09 лютого 2015 року Ігор ПАВЛОВ виконував бойове завдання, і його група зв’язку потрапила у ворожу засідку поблизу села Логвинове Донецької області. Під час бою полковник Ігор Павлов та ще четверо воїнів-зв’язківців загинули. Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 270/2015, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», полковник ПАВЛОВ І.М. нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Ігор ПАВЛОВ був яскравим представником військової еліти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Його ім’я викарбовано на пам’ятнику загиблим в АТО київським політехнікам та назавжди залишиться у нашій пам’яті як приклад героїзму і відданого служіння Батьківщині.

Учасниками меморіального заходу стали дружина та донька загиблого Героя – Альона ПАВЛОВА, курсантка нашого Інституту – майбутній захисник України.

Пам’ять захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Вічна їм Слава!