ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ
ГЕРОЇВ КРУТ

Сьогодні Україна вшановує пам’ять Героїв бою під Крутами – однієї з трагічних і водночас легендарних сторінок історії української державності. 29 січня 1918 року київські студенти, гімназисти та юнаки військової школи зуміли зупинити просування багатотисячної армії ворога і стали символом героїзму та відданості Українській державі.

Згідно з планом виховних заходів, з нагоди дня пам’яті Героїв Крут, з курсантами Інституту проведено виховну годину. В он-лайн режимі відбулась зустріч з істориком, співробітником Українського інституту національної пам’яті Максимом МАЙОРОВИМ.

Під час спілкування Максим розповів курсантам – майбутнім захисникам України про героїчні події, що відбулися 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути.  Дякуємо спікеру за змістове спілкування та цікаві факти національно-визвольної боротьби українського народу 1917-1921 років.

Пам’ятаймо свою історію, шануймо стійкість та мужність молодих хлопців, які виявили надзвичайний героїзм і любов до Батьківщини та захистили майбутнє України. Віддаємо данину пам’яті Героїв Крут та усіх воїнів, які віддали своє життя за Україну.

Слава Україні! Героям слава!