ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВІДКРИТОЇ ОЛІМПІАДИ УНІВЕРСИТЕТУ З МАТЕМАТИКИ

20 січня 2021 року відбувся перший тур Відкритої Олімпіади з математики КПІ імені Ігоря Сікорського, у якому взяли участь студенти і курсанти Інституту. Олімпіада проводилася в дистанційному режимі на платформі Sikorsky. Всього у І турі взяли участь 352 студенти: 317 студентів з 19 факультетів та інститутів КПІ імені Ігоря Сікорського, а також 35 студентів з чотирьох інших ВНЗ України. Учасники були поділені на три категорії для вирішення завдань різного ступеня складності, окремо для перших і старших курсів.

Серед першокурсників у категорії С студенти Інституту ПОЛІЩУК Вікторія зайняла І місце, ІІ місце – АКСАМИТНИЙ Олександр і ІІІ місце – КУЛИК Ігор.

Курсанти 2-го курсу Інституту ПЄТУНІНА Лада зайняла ІІ місце і ПАВЛЮКІВСЬКА Маргарита посіла ІІІ призове місце серед старших курсів у категорії С.

Вітаємо студентів та курсантів Інституту, які успішно справилися із завданнями! Дякуємо викладачам за відмінну підготовку нашої талановитої молоді! Бажаємо подальших успіхів і перемог!