ВИПУСКНИКИ ІНСТИТУТУ–
ФАХІВЦІ CISCO CCNA

Магістри-випускники завдяки навчанню в Інституті отримали можливість безкоштовно навчатися у Міжнародній мережевій Академії Сisco, яка функціонує в Інституті, де поглибили свої знання з сучасних телекомунікаційних технологій та здобули безцінні практичні навички. А найкращі курсанти додатково до лейтенантських погонів та диплому Університету отримали сертифікати міжнародного зразка рівня CCNA.

Дякуємо доценту спеціальної кафедри № 3, кандидату технічних наук, доценту Юрію ГОЛОВІНУ, доценту спеціальної кафедри № 3, кандидату технічних наук, доценту Владиславу ГОЛЮ і старшому лейтенанту Анастасії ТОЛСТОВІЙ, які проводять підготовку і мають статус та сертифікати інструкторів Академії Сisco. Бажаємо їм творчого натхнення та професійних звершень!