УРОЧИСТИЙ ВИПУСК ОФІЦЕРІВ ІНСТИТУТУ

19 грудня 2020 року в Інституті відбулись урочистості з нагоди 19-го випуску молодих офіцерів. У заході взяли участь Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України підполковник Юрій ЩИГОЛЬ, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», академік НАН України Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ та інші поважні гості.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за свободу та територіальну цілісність України.

Дипломи та свої перші офіцерські погони сьогодні отримали 54 військовослужбовця, які з честю і гідністю будуть виконувати свій військовий та професійний обов’язок в Держспецзв’язку, Службі безпеки Україні, Службі зовнішньої розвідки України, Управлінні державної охорони України. 5 випускників здобули дипломи з відзнакою, 1 з них – диплом з відзнакою та золоту медаль.

Голова Держспецзв’язку Юрій ЩИГОЛЬ поздоровив молодих лейтенантів із цією визначною подією в їхньому житті та побажав випускникам Інституту бути взірцем офіцерської честі і відповідальності, надійними захисниками кіберпростору держави, вірними і відданими Українському народові!

У своїй промові ректор Університету Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ привітав випускників та колектив Інституту зі святом, побажав випускникам успіхів на життєвому шляху, впевненості у власних силах, витримки та наполегливості у досягненні визначеної мети, а також не забувати та завжди пишатися своєю Альма-матер.

Начальник Інституту Олександр ПУЧКОВ привітав особовий склад Інституту зі святом, побажав випускникам бути гідними продовжувачами військових традицій і звитяг Українського народу. Також, він відзначив випускників – відмінників навчання та активних учасників громадського життя Інституту, вручив їм повідомлення батькам про зразкове виконання військового обов’язку.

Від імені випускників виступила золота медалістка лейтенант Ольга ШЕВЧУК, яка подякувала керівництву, науково-педагогічним працівникам, командирам за знання, мудрість, розуміння, повагу і підтримку, привітала однокурсників з успішним завершенням навчання та побажала усім мирного неба і здійснення життєвих мрій та сподівань.

Хвилюючим моментом свята стало прощання випускників зі службовим прапором Інституту.

Хай щастить Вам, дорогі наші випускники – захисники України, а мир і злагода запанують у нашій державі!

Також, Голова Держспецзв’язку Юрій ЩИГОЛЬ і ректор Університету Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ вручили старшому викладачу спеціальної кафедри № 1 підполковнику Антону СТОРЧАКУ диплом кандидата технічних наук за спеціальністю – Інформаційна безпека держави (рішення Атестаційної колегії від 26 листопада 2020 року).

Щиро вітаємо Антона СТОРЧАКА та наукового керівника – кандидата технічних наук, заступника завідувача спеціальної кафедри № 1 полковника Сергія САЛЬНИКА з успішним захистом дисертації! Бажаємо успіхів, творчого натхнення та подальшого професійного розвитку!