МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

30 листопада – Міжнародний день захисту інформації.

Широке застосування інформаційних технологій у практичній діяльності людини зумовлює необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки та підготовку фахівців із захисту інформації.

Наш Інститут здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців з вищою освітою у сфері спеціального зв’язку та захисту інформації, дослідницьку та інноваційну діяльність у галузях інформаційні технології, електроніка та телекомунікації. Особовий склад Інституту з науковими роботами приймає участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях з кіберзахисту та кібербезпеки, міжнародних хакатонах тощо.

Також, Інститутом з жовтня 2019 року започатковано соціальну ініціативу «Кібергігієна в школах України», метою якої є покращення розуміння молоддю питань кібергігієни, підвищення обізнаності про кіберзагрози та шляхи їх запобігання. Станом на сьогодні, вже охоплено близько 120 шкіл та ліцеїв, а відкриті уроки змогли відвідати понад 7000 учнів старших класів.

Забезпечення інформаційної безпеки – необхідна умова формування інформаційного суспільства. Здатність держави, суспільства та особистості забезпечити захищеність інформаційних ресурсів та інформаційних систем є умовою соціально-економічного розвитку країни.