ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. День пам’яті був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років визнаний геноцидом Українського народу.

28 листопада 2020 року особовий склад Інституту долучився до скорботних заходів з вшанування пам’яті мільйонів загублених життів наших співвітчизників. Курсанти Інституту – майбутні офіцери Держспецзв’язку поклали квіти до скульптури «Гірка пам’ять дитинства» на території Національного музею Голодомору-геноциду. В пам’ять невинних жертв масового штучного голоду в Інституті приспущено Державний прапор України.

Також, під час проведення виховної години, курсанти Інституту переглянули просвітницькі матеріали про передумови та причини  Голодомору в Україні, обговорили тему Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу – та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років. Події тих часів ще раз нагадали хлопцям і дівчатам про жахливі факти історії та викликали нестерпний біль за мільйони обірваних, вбитих страшною зброєю масового ураження – голодом – людських життів.

О 16:00 військовослужбовці та працівники Інституту хвилиною мовчання вшанують пам’ять жертв Голодомору та долучаться до загальнонаціональної акції «Запали Свічку пам’яті».

Цьогоріч 87-і роковини Голодомору в Україні. Все менше лишається живих свідків Голодомору. Уроки історії, збереження пам’яток минулого, передавання знань про факти Голодомору наступним поколінням – зміцнює національну пам’ять. Наше завдання зберегти та передати цю пам’ять прийдешнім поколінням.

Збережи пам’ять! Збережи правду!

Ми пам’ятаємо…