В ІНСТИТУТІ
ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ
З ВІДЗНАЧЕННЯ 29-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

21 серпня в Інституті відбулись заходи з відзначення Дня незалежності України.

Керівництво Інституту та військовослужбовці – учасники бойових дій долучилися до церемонії покладання квітів до пам’ятника київським політехнікам – Героям, які віддали свої життя за майбутнє України. Їх відданість своїй Батьківщині, мужність і героїзм є прикладом справжнього патріотизму прийдешнім поколінням.

Вшановуючи загиблих київських політехніків проректор з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Наталія СЕМІНСЬКА зазначила, що шанувати світлу пам`ять тих, хто пожертвував власним життям заради майбутнього України – наш святий обов`язок, ця пам`ять робить нас сильнішими і ми обов’язково переможемо, відстоїмо свою волю та незалежність.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіальної дошки Героя України генерал-майора Максима ШАПОВАЛА, випускника КПІ, військовослужбовці Інституту вшанували пам’ять трагічно загиблого Героя та усіх патріотів України, полеглих за свободу і територіальну цілісність нашої держави.

Також, з нагоди 29-ї річниці незалежності України, від Голови Держспецзв’язку Юрія ЩИГОЛЯ начальник Інституту Олександр ПУЧКОВ вручив співробітникам Інституту відомчі заохочувальні відзнаки.

«День незалежності України – найважливіше державне свято, яке символізує національну єдність і спільну відповідальність за майбутнє країни. Творення історії – обов’язок кожного з нас. І сьогодні, в цей непростий для країни час, ми повинні пам’ятати про особливу відповідальність за свої дії, адже від кожного з нас залежить майбутнє нашої державі» – зазначив начальник Інституту полковник Олександр ПУЧКОВ та побажав особовому складу миру і злагоди.